13 Niedziela Zwykła - Ogłoszenia parafialne 2022-06-25

1. Rozpoczęły się wakacje wszystkim życzymy wszystkim obfitości Bożych darów bezpiecznego wypoczynku.

1. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu o godzi 17:30, o prowadzenie prosimy członków róży św. Kingi.

1. W środę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa msza św. o godz. 9:00. Składka w tym dniu przeznaczona na Stolicę Apostolską.

1. W czwartek Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego w czwartek o godz. 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy by doświadczyć przemiany serca.

1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca z tej racji:

Codziennie przed poranną i wieczorną Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi;

✓ W Czwartek do sakramentu pokuty od godz. 17:30.

✓ W piątek od godz. 8:00 odwiedzimy chorych Cmolasie, Hadykówce i Mechowcu.

✓ W Piątek spowiedź od godziny 6:00 i 17:00,

✓ W sobotę w zabytkowym kościele o 10:30 różaniec, Msza Święta o godz. 11:00. O godz. 17:00 wystawienie

Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszo-sobotnie oraz zmiana tajemnic różańcowych,

✓ Spowiedź w Hadykówce w środę od godz. 16:00-16:30, a Komunia Święta w piątek o godz. 16:00;

✓ W Mechowcu spowiedź w piątek o godz. 19:15, o godz. 19:30 msza św.

1. Kancelaria parafialna od środy do piątku będzie nieczynna.

1. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne.

1. W miesiącu czerwcu po Mszy Świętej odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.

1. Biskup Jan Wątroba dokonał zmian personalnych księży w naszej diecezji. Z dniem 20 sierpnia ks. Józef Trela został mianowany wikariuszem w parafii św. Urszuli w Lubeni, zaś ks. Rafał Wesołowski został mianowany wikariuszem w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa- Rzeszów-katedra. W naszej parafii powitamy zaś ks. Czesława Matułę, byłego wikariusza w parafii św. Michała Archanioła w Rzeszowie oraz ks. Robert Firek byłego wikariusza parafii pw. św. Józefa Rzeszów-Zwięczyca.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  • We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
  • W środę uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów;

1. Informujemy, że są organizowane jednodniowe wycieczki do parku rozrywki: https://forms.gle/meoQY52CzMpqaZz97 oraz parku wodnego https://forms.gle/uVFZ5FLCWpwuZaw16. Szczegóły w linku podanym w ogłoszeniach i stronach facebook. Zapisy do 5 lipca. Szczegóły można uzyskać również u ks. Rafała.

1. Prosimy zapoznać się z intencjami pogrzebowymi przekazanymi poza parafię na okres wakacji oraz mszami gregoriańskimi. Szczegóły w gablocie.

1. Zostały umieszczone w kościele obrazy NSPJ i NSNMP obraz Serca Pana Jezusa jest po gruntownej renowacji a obraz Niepokalanego Serca NMP został namalowany ramy zostały pozłocone, zostały też wymienione w kościele i na ołtarzu polowym wszystkie dywany.

1.  Bóg zapłać za ofiary roczne składane w kopertach wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać.

konta bankowe: BS Kolbuszowa o/Cmolas

CMOLAS 13 9180 1021 2002 1000 9582 0001

MECHWIEC 29 9180 1021 2002 1000 9582 0004

HADYKÓWKA. 56 9180 1021 2002 1000 9582 0003