14 Niedziela Zwykła- ogłoszenia parafialne 2022-07-02

1. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu o godzi 17:30, o prowadzenie prosimy członków róży św. Jadwigi Królowej

1. W czwartek Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego w czwartek o godz. 17:30 do modlitwy zapraszamy rodziny naszej parafii. Z racji pierwszego czwartku miesiąca będziemy modlić się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  • W środę wspomnienie obowiązkowe bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • W piątek wspomnienie obowiązkowe św. Jana z Dukli

1. Informujemy, że są organizowane jednodniowe wycieczki do parku rozrywki: https://forms.gle/meoQY52CzMpqaZz97 oraz parku wodnego https://forms.gle/uVFZ5FLCWpwuZaw16. Szczegóły w linku podanym w ogłoszeniach i stronach facebook. Zapisy do 5 lipca. Szczegóły można uzyskać również u ks. Rafała.

1. W dniach 26-30 czerwca nasi lektorzy uczestniczyli w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski o Puchar KNC w   Kołobrzegu. Po zaciętej rywalizacji uzyskali oni 9 miejsce w Polsce w kategorii Lektor Starszy. Uzyskany przez nich wynik poprawił ich notowania w rankingu ogólnopolskim do roku ubiegłego o 10 miejsc, kiedy to  zajmowali 18 miejsce w Polsce. Wszystkich sponsorom, ofiarodawcą i dobroczyńcą raz jeszcze składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Prosimy zapoznać się z intencjami pogrzebowymi przekazanymi poza parafię na okres wakacji oraz mszami gregoriańskimi. Szczegóły w gablocie.

1. Akcja Katolicka w Cmolasie zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza oraz Świnice Warckie - Głogowiec i Gidle w dniach 22-24 lipca br. Informacje o pielgrzymkach na stoliku przed wejściem i w budynku KSM. Zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie

1. Bóg zapłać za ofiary roczne składane w kopertach oraz na konto parafialne wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać.

konta bankowe: BS Kolbuszowa o/Cmolas

CMOLAS 13 9180 1021 2002 1000 9582 0001

MECHWIEC 29 9180 1021 2002 1000 9582 0004

HADYKÓWKA. 56 9180 1021 2002 1000 9582 0003